Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt26819/domeenid/www.itspets.ee/htdocs/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Playstationi audio-video ümberlülitus | It-Spets - arvutite remont ja hooldus, uut ja kasutatud arvutite müük, kodulehtede valmistamine, mängukonsoolide remont

Playstationi audio-video ümberlülitus

Playstation 3 tuli tuli remondist või oli ühendatud teise teleriga ning nüüd ei tule enam pilti ette?
Probleemile on lihtne lahendus – Teie Playstation 3 vajab audio-video ümberlülitust. Selline situatsioon tekib kui Playstation 3 on vahepeal teise kaabliga ühendatud (HDMI / RCA Audio Video). Meie kasutame alati HDMI ühendust ning kui Teil selline olukord on juhtunud peale remonti, siis järgige alljärgnevat juhist:

Selline on HDMI kaabel: RCA Audio-Video kaabel:

1. Lülitage Playstation välja – vajutage ja hoidke all sisse/välja lülitit (Power)

2. Veenduge, et olete ühendanud soovitud heli-pildi kaabli (HDMI või RCA Audio-Video) ja Teie teleril on valitud korrektne kanal.

3. Kui Playstationil põleb punene tuli, siis vajutage ja hoidke all sisse/välja lülitit(Power) kuni kuulete kahte järjestikkust piiksu (Kõigepealt kuulete ühte piiksu nupu vajutusest ja peale seda alles kahte järjestikkust piiksu). Peale nupu vabastamist teeb Playstation restardi ning telerile peaks ilmuma Playstationi pilt.

Head mängimist!

Kontakt

It-Spets International OÜ

Aadress: Ahtri 12, ruum 104, I korrus, Tallinn

Tel: +372 661 1860
Mob: +372 5305 9052
E-post: info(at)itspets.ee