It-Spets pakub alates 2011. aasta teisest poolest oma klientidele ka täielikku arvutikaitset. Kaitset, mis garanteerib, et arvutit ei saa kahjustada ei viirused ega kasutajapoolsed vead arvuti kasutamisel.

Tegemist on ainulaadse lahendusega, mis aitab piirata kulutusi arvuti remondile ja kindlustab Teie arvuti töökindluse. Tutvustame Faronics kihilist arvuti kaitset – Faronics Layered Security (ingl. kihiline arvuti kaitse), mis koosneb kolmest omavahel seotud erakordsest komponendist:
1. Faronics Anti-Virus
2. Faronics Anti-Executable
3. Faronics Deep Freeze

Kõik komponendid töötavad erinevatel eesmärkidel, kuid alati koostöös. Hoolimata sellest, et Layered Security on kõige kõrgem tase arvuti kaitses, saab neid kõiki tooteid ka eraldi seotada.

Faronics Anti-Virus on Layered Security esimene tase ning on eelkõige mõeldud takistamaks tavalisi sissetunge nagu viirused, ussid (ingl. k. worms) ja Troojad.

Faronics Anti-Executable on Layered Security teine tase ning peaks takistama esimesest tasemest möödunud tugevamaid pahavara liike käivitumast. Käivitada on lubatud vaid kindlatel kasutaja poolt määratud programmidel.

Faronics Deep Freeze on Layered Security kolmas ehk viimane tase, mis muudab Teie arvuti vastupidavaks igale rünnakule. Deep Freeze on põhimõtteliselt võimas taaskäivitus-nupp – peale arvuti taaskäivitamist on arvuti taas korras ja valmis kasutamiseks.

Vaadake Faronics Layered Security’t illustreerivat videot, mis näitab kuidas kihiline arvuti kaitse toimib.

[youtube_sc url=”5gOJJASjJ-k” title=”Faronics%20Layered%20Security” width=”640″ height=”385″ color=”white” theme=”light” autohide=”1″ fs=”1″ rel=”0″ showinfo=”0″ showsearch=”0″ nocookie=”1″]