Kodulehed

It-Spets pakub Teile erinevaid disaini lahendusi, mis hõlmab nii kodulehtesid kui ka muid kujundatavaid elemente. Iseenesestmõistetavalt kodulehtede näol pakume me enamat kui vaid disaini, pigem terviklikku lahendust disainist erinevate programmideni. Püüame Teie soove võimalikult täpselt järgida ning luua kodulehte, mille üle Te võiksite uhke olla. Püüdke meelespidada, et koduleht on samaväärne Teie ettevõtte visiitkaardiga, mis peaks olema esinduslik reklaamivahend.

Disaineriga koos saate valida endale sobiliku kodulehe stiili, värvivaliku ja kujunduse ning lõpuks moodustab disainer sellest ühtse terviku.
Enamus meie kodulehti ehitatakse üles sisuhaldussüsteemile (CMS – Content Management System) WordPress, mis võimaldab haldajal igal ajal muuta kodulehte lihtsalt ja kiiresti.
Kodulehele saab juurde panna palju lisasid, mis muudavad kodulehe veelgi atraktiivsemaks. Meie kodulehel on kasutatud lisadena näiteks uudiskirja liidest, tagasiside liidest, dünaamilist galeriid ja uudisvoogusid. Selliseid lisaliideseid on väga palju ja nendega on võimalik kodulehele anda juurde palju atraktiivsust ja funktsionaalsust.

Esmase hinnapäringu saamiseks palume saata e-meil aadressile info@itspets.ee

Scroll to Top