KAUGABI

Kaughaldus on teenus, mis võimaldab Interneti-ühenduse olemasolul tehnikul Teid aidata ka kaugemalt. Kui tegemist on probleemiga, mis ei nõua, et tehnik peaks füüsiliselt Teie seadmega tegelema, siis saab tehnik Teie loal läbi Interneti aidata. Sellised probleemid võivad olla näiteks uue seadme/programmi seadistamine arvutisse või küsimus programmi kasutamise kohta.

Kuidas see toimib?

  1. Võta It-Spets’iga ühendust, et leppida kokku esimene aeg, mil tehnik saaks Teid aidata.
  2. Klient peab alati alustama ise kaughalduse seanssi, et säilitada turvalisus. Seanssi saab alustada vajutades  üleval olevat nuppu “ALUSTA KAUGHALDUSE SEANSSI”.
  3. Avaneb aken, mis ajutiselt paigaldab Teie arvutisse programmi, mis võimaldab meil Teiega suhelda – peale seanssi sulgemist, programm kaob Teie arvutist.
  4. Avanenud aknast vajuta nuppu “Run”
  5. Programm käivitub ning Te näeta kahte lahtrit “User ID” ja “Password” – nende kahe lahtri sisu tuleb öelda edasi tehnikule läbi telefoni. Peale seda on tehnikul ligipääs Teie arvutile.
  6. Kogu tegevus toimub Teie valvsa pilgu all arvuti ekraanil, kusjuures tehnik saab selgitada oma tegevust ning pidavalt suhelda Teiega kas häälega või tekstiga.
  7. Igal ajal saate tehniku oma arvutist “välja vistata” vajutades hiirega nuppu all paremas nurgas. Peale seda ei saa tehnik enam Teie arvutile ligi.

Kaughalduse seansi maksumus on 20 EUR + km / tund. Arve esitatatakse seansi eel ning peab olema tasutud seansi alguseks kui ei ole teisiti kokku lepitud.

Scroll to Top