TEHNILINE VALVE JA LÄBIPÄÄSUSÜSTEEMID

Tehnilise valve ja läbipääsusüsteemide paigalduses kasutame üle-maailmselt hinnatud Inner Range ja Paradox seadmeid. Mõlemad tootjad on juhtivad oma tootesegmendi arenduses.

Inner Range turvalahendused võimaldavad laiahaardeliselt ja detailselt ära määrata iga turvalahendus aspekti, mis muudab kogu süsteemi äärmiselt paindlikuks ja kasutajasõbralikuks. Paigaldame Inner Range Integriti seadmeid valdavalt suuremates ärihoonetes ja büroopindades, kus on palju kasutajaid ja iga seadistus peab olema eraldi muudetav. Väiksematel pindadel kasutame Inner Range Concept seadmeid, mis on mõeldud väiksemale valvealale ning ei pea olema nii detailselt seadistatav.

Paradox valveseadmed on eelkõige loodud kodukasutajatele ja väiksematele äripindadele. Hoolimata mõningatest piirangutest valvealade mahu osas on Paradox samuti väga detailselt seadistatav ja kasutajasõbralik. Lihtne ja kiire kasutamine käsikäes kõrge turvalisusega on muutnud Paradox seadmed äärmiselt populaarseks kodukasutajate ja eraettevõtete jaoks.

2N innovatiivsed fonosüsteemid pakuvad lahendusi kõigile vajadustele. Ei oma tähtsust kas tegemist on uue hoone või vana majaga – 2N lahendusi on võimalik integreerida maja süsteemidesse ilma suuremaid ümberehitusi tegemata. Kasutajasõbralikud ja tänapäevased lahendused muudavad fonosüsteemid kõigile mugavaks ja paindlikuks – uksi on võimalik avada nii biomeetriliste tunnuste ja nutiseadmetega kui ka harjumuspäraste koodide ning kiipidega. Kasutajale eriti mugavaks muudab võimalus avada uksi ükskõik kui kaugelt maailma otsast.

Küsi pakkumist oma majale!

Scroll to Top